Учасники Львівський кластер медичного бізнесу / Lviv cluster of medical business Академія Грація. Міжнародний центр корекції постави прийняли участь у Всесвітньому конгресі з реабілітації та представили авторську методику Оксани Слінько на світовому майданчику!
Цю триденну програму спільно організували Rehabilitation International ( RI ) та Міжнародна Асоціація соціального забезпечення ( ІSSA) і провели Zayed Higher Organization ( ZHO ) у Національному виставковому центрі Абу Дабі ( АHNEC ) який отримав багато нагород. У цьому залі відбувались безліч провідних подій світового масштабу.
Протягом трьох днів тривало захоплююче поєднання професійних презентацій ( доповідей, пленарних сесій, майстер класів, семінарів, тощо ), практичних занять, екскурсій, навчальних візитів, культурних заходів та багато іншого.
Всесвітній конгрес з реабілітації це найважливіша подія для міжнародної спільноти інвалідів та унікальна можливість обміну досвідом професійного розвитку та покращення якості життя людей з обмеженими можливостями . Окрім питань освіти, професійної підготовки, психологічної та соціальної допомоги людям з особливими потребами розглядалися інновації у сфері фізичної реабілітації ( терапевтична оцінка загального фізичного стану пацієнта,раннє втручання, фізіотерапія,ерготерапія.
На конгрес прибуло понад 5000 учасників з 70 країн світу. 150 спікерів представляли в тому числі інноваційні методи лікування у сфері фізичної реабілітації. Серед почесних спікерів була наша співвітчизниця Слінько Оксана член правління Львівського кластеру медичного бізнесу керівник та засновник мережі Міжнародних центрів корекції постави «Академія Грація» - єдина учасниця від України, яка у своїй доповіді представила свою авторську методику діагностики та корекції ідіопатичних сколіозів у дітей та підлітків.
Надзвичайно приємно поширювати таку новину. Україна ще раз довела, що ми земля талантів і можемо робити внески у розвиток подій світового маштабу. Важливо відмітити, що учасники занепокоєні ситуацією в Україні, на Конгресі було сказано, що взагалом постраждали 300 000 українців, а 50 000 чоловік стали людьми з обмеженими можливостями, яким потрібна пожиттєва допомога від світових організацій, реабілітаційних закладів.
Після презентації авторської методики була велика кількість запитань. Питали про війну в Україні і як змінилась методика Оксани Слінько, і чи адаптували ії до військових поранених.
Присутні учасники також питали про те, чи були у клініці Академія Грація пацієнти більше 40 градусів по Коббу. Були дуже здивовані результатами до/після, представленими на слайдах.
Саме тому галузь реабілітації повинна розвиватися, надаючи можливість тримати достойний рівень життя для наших героїв та постраждалих від війни.
Пишаємось нашими учасниками та їхніми здобутками!