Розвиток Львова, як медичного хабу Східної Європи: роль Кластеру. Грантові можливості для медичного бізнесу.

23 травня 2024
10:00 - 12:00
Палац Мистецтв, вул. Коперника, 17.

Реєстрація

Ціль зустрічі

Розвиток Львова, як медичного хабу Східної Європи - місія Львівського кластеру медичного бізнесу. Як вдається обєднувати приватні медичні бізнеси Львівщини, про спільні проекти, бенефіти участі в кластері та про можливості спільного фандрайзенгу для медичного бізнесу розповість виконавча директорка ГС “Львівський кластер медичного бізнесу” Олеся Халецька.

Зустріч відбудеться в рамках ЛЬВІВСЬКОГО МЕДИЧНОГО ФОРУМУ “ГАЛ МЕД” - одна з найбільших медичних подій України, куди з'їжджаються науковці, спеціалісти в різних галузях медицини, представники фірм-виробників медичного обладнання Європи та усієї України. За роки свого існування саме цей захід став ідеальним місцем для просування новинок галузі медицини, методик лікування та передових технологій, обміну досвідом між спеціалістами різних регіонів України та ближнього зарубіжжя.

У рамках Форуму буде проведено ряд науково-практичних конференцій, фахових шкіл , майстер-класів та практичних демонстрацій за участю провідних спеціалістів та відомих фірм-виробників галузі.

Форум проходить за підтримки МОЗ України, Департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації та Управління охорони здоров’я Львівської міської ради.

Цільова аудиторія

  • Власники бізнесу
  • Керівники

Програма

  • чому Львів та регіон можуть стати медичним хабом Східної Європи і що для цього потрібно;
  • грантові можливості для медичних бізнесів;
  • сервіси та ініціативи Кластеру для своїх учасників та інших гравців ринку;
  • платформа медичних чекапів: як долучитись.

Експерти заходу

ОЛЕСЯ ХАЛЕЦЬКА

Виконавча директорка ГС “Львівський кластер медичного бізнесу”, експерт Українського Фонду Стартапів.

Умови участі

Мова вебінару: українська.

Умови участі: участь можлива за умови подання заявки та одержання підтвердження від організаторів.

Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час заходу. 

Вартість участі: безкоштовно.

Контакти

Реєстрація