BRASH

Компанія BRASH на сьогодні є відомим виробником металоконструкцій, крісел для пасажирського транспорту і спецавтомобілів, а також шкільних та медичних меблів як в Україні, так і в Європі. Практичні та надійні медичні меблі необхідні в поліклініках, стаціонарних лікарнях, стоматологічних клініках, санаторіях, масажних салонах, пологових будинках. Наша компанія виготовляє ліжка, тумби, столи, шафи, крісла, опорні елементи, підставки та ін. для закладів охорони здоров»я  за інноваційними технологіями, відповідно до вимог чинних стандартів. Наші медичні ліжка розроблені та удосконалені, які проєктуються в нашому конструкторському бюро професійними інженерами. Наразі ми розробили понад кілька десятків різних конструкцій ліжок згідно сучасних запитів клієнта. 

Запропоновані медичні меблі  є безпечними як для пацієнтів, так і для персоналу. За допомогою медичного обладнання нашого виробництва створюються оптимальні умови для діагностики, приймання пацієнтів, проведення лікувальних процедур, надання екстреної допомоги. Також медичні меблі, які ми виготовляємо, відрізняються такими перевагами:

  • повна відповідність міжнародним стандартам і стандартам, прийнятим в Україні;
  • стильний дизайн, відсутність зайвих деталей;
  • підвищена надійність, зносостійкість, практичність;
  • офіційні гарантії на кожну позицію;
  • доступна ціна від виробника.

Предмети меблювання не тільки підвищують комфорт установ, але і сприяють більш якісному обслуговуванню пацієнтів.

Кожний медичний заклад може придбати та скористатись функціональним обладнанням і на власному досвіді відчути його переваги. Ми пропонуємо для наших клієнтів обладнання, яке підійде під будь-які задачі. Ми готові спроектувати та виготовити практично все медичне обладнання та устаткування у всі медичні заклади.

Фотогалерея

інші Учасники Кластеру