Медичний центр "Святого Івана Хрестителя"

Медичний  центр "Святого Івана Хрестителя" Благодійного Фонду "Дрогобицький Карітас" відкрився в 2020 р. Ініціативним засновником центру є Благодійний Фонд « Карітас Самбірсько – Дрогобицької Єпархії Української Греко-Католицької Церкви».

Медичний центр св. Івана Хрестителя створений з метою покращення якості надання медичних послуг в місцевій громаді. Даний заклад - це вагомий вклад у розвиток такого роду установ на теренах Дрогобицької ОТГ, оскільки має на меті надання доступних медичних послуг для людей із вразливих верств населення.

Центр ліцензований на надання первинної медичної допомоги всім потребуючим: як місцевим мешканцям, внутрішньо-переміщеним  особам, так і людям, які перебувають у важких життєвих обставинах. Працюємо на засадах доступності, безпечності, результативності, що проявляється у досягненні найкращих результатів через надання послуг  на основі професійний знань, досвіду та принципів доказової медицини, своєчасності, економічної ефективності, недискримінації, орієнтованості на людину.

Використовуємо  сучасні засоби телемедицини, тож перебуваємо з нашими пацієнтами 24/7. Команда висококваліфікованих сімейних лікарів, терапевта,   медсестер  укладають декларації, щоб подбати про збереження здоров`я людей. Медичні проблеми вирішуємо комплексно та відповідально, орієнтуючись на потреби  наших пацієнтів.

​У складі команди є психолог, тому пацієнти мають змогу отримати психологічну консультацію, а від нашого отця-духівника  ̶  молитовну підтримку та духовну розмову.

Орієнтуємось на попередження та профілактику хворіб, тож медичні огляди і вакцинація – результат спільної роботи.

Наші лікарі подбають про здоров’я всіх поколінь в родині, тому такі сім’ї міцні, здорові та не хворіють.

 У центрі доступні такі послуги:

1.    Діагностика та лікування будь-яких проблем із здоров’ям
2.    Аналізи та дослідження

  • Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою.
  • Загальний аналіз сечі.
  • Глюкоза крові.
  • Загальний холестерин.
  • Вимірювання артеріального тиску.
  • Електрокардіограма.
  • Вимірювання ваги, зросту, окружності талії.
  • Швидкі тести на вагітність, тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити, SARS-CoV-2.

3.    Виписування е-рецептів, е-скерувань, лікарняних, довідок;
4.    Виклики додому, перевезення та медичний супровід медичними машинами.

Тісно співпрацюємо з єдиним в Україні Загальноцерковним Реабілітаційним Центром «Назарет» УГКЦ, де проходять духовно-психологічну реабілітацію узалежнені від алкоголю, наркотиків та азартних ігор.

Фотогалерея

інші Учасники Кластеру