COMED

Медичний хаб, що об'єднує на своїй території групу медичних центрів. Ми об'єдналися, щоб ви отримали швидший доступ до провідних фахівців. 

Наші ключові напрямки:

1. Обстеження.

Прискіпливість – професійна риса наших фахівців. Жоден з факторів життя пацієнта не може бути проігнорований під час обстеження. Іноді те що здається дрібницею є причиною розладу.

Ми впроваджуємо провідні методи діагностики з допомогою високоточного обладнання.

2. Сімейна медицина.

Педіатр створює перше ставлення дитини до лікарів та медичних процедур. Поряд з нашими фахівцями дитина відчуває комфорт та безпеку, а батьки залишаються спокійними за здоров’я свого чада. Дбаємо про здорове майбутнє разом.

3. Педіатрія.

Значна кількість жіночих захворювань перебігають безсимптомно, тому плановий огляд в надійного фахівця має відбуватись регулярно. Ми створили усі необхідні умови для того, щоб ви відчували себе впевнено завжди: на консультаціях, під час планування вагітності та в її період.

4. Стоматологія.

Здорові зуби формують здорове ставлення до себе та є необхідною складовою якісного життя без обмежень. Ми пропонуємо оптимальне рішення кожному пацієнту, враховуючи особливості запиту. З нами посміхатись просто.

5. Офтальмологія.

Погіршення зору впливає на контакт зі світом. Навіть легка дисфункція здатна зменшити швидкість реакції та вплинути на якість вашого життя. Ми прагнемо зберегти та покращити здоров’я ваших очей методами сучасної діагностики та профілактики.

6. Репродуктологія.

“Чому?” – це перше запитання, з яким до нас звертаються клієнти. Часто відповідь потребує комплексного підходу, який забезпечує наше об’єднання надійних фахівців. Гнучкість взаємодій та вміння знайти правильну відповідь допомагає досягнути успіху та сповнити ваше життя прекрасним.

7. Дерматологія.

Регулярні обстеження з вчасною реакцією на симптоми допоможуть вам уникнути небезпечних діагнозів та складних втручань. Ми прискіпливо вивчаємо анамнез, визначаємо причини, усуваємо недоліки. Але нам потрібна ваша допомога – звертайтесь одразу, коли бачите зміни, щоб не втратити якість життя. Регулярні обстеження – найкращий для цього спосіб.

8. Отоларингологія.

Ми збережемо ваш голос, слух та відчуття запаху, щоб ви не відчували обмежень в ритмі життя. Скористаємось оптимальним методом – профілактичною діагностикою, адже часто складнощі починаються зовсім не помітно. Погодьтесь, краще отримати висновок – “Здоровий”, аніж: “Ви звернулись надто пізно”.

9. Лікувальна гімнастика.

“Раз два три почали!..” Ворушитись, відновлюватись та ставати кращими. Ми зібрали надійних фахівців напрямку і готові надати доречну допомогу. Використовуємо провідні техніки масажу, тейпування, формуємо індивідуальні програми реабілітації з можливістю їх втілення у вас вдома.

10. Рефлексотерапія.

Комплексний підхід до вирішення запиту дозволяє нам ефективно усувати соматичні проблеми. Загальні медичні практики поєднуємо з методами акупунктури, фармакопунктури та вакуумної рефлексотерапії. Проводимо консультації та допомагаємо клієнту відчувати себе максимально комфортно в надійних руках фахівця.

11. Ендокринологія.

Гормони – це ті складові, що визначають роботу усього нашого організму як єдиної системи. А хто знає про них більше, аніж ендокринолог? Хто ще змусить працювати систему, наче швейцарський годинник, навіть після стресів, пандемії, банальних побутових труднощів?

12. Травматологія.

Свобода дій та рішень залежить від свободи рухів. Наші фахівці допоможуть вам рухатись впевнено та зберегти комфортний ритм життя. Не зупиняйтесь, дійте!

13. Гінекологія.

Значна кількість жіночих захворювань перебігають безсимптомно, тому плановий огляд в надійного фахівця має відбуватись регулярно. Ми створили усі необхідні умови для того, щоб ви відчували себе впевнено завжди: на консультаціях, під час планування вагітності та в її період.

Фотогалерея

інші Учасники Кластеру